Тиждень безпеки дорожнього руху у СШ № 185

Тиждень безпеки дорожнього руху у СШ № 185

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського з 12 по 18 листопада тривав Тижденьбезпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.


15 листопада всі класні керівники 5-11 класів та класоводи 1-4 класів провели Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху, під час яких організували показ навчальних фільмів, мультфільмів та презентацій. На ІІ поверсі центрального корпусу та у коридорах початкової школи було організовано виставку стіннівок та навчальних плакатів.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

/Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-1.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-4.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-5.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-7.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-9.jpg

/Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/20181116_135754.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-2.jpg/Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-3.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-6.jpg /Files/images/tijden_bezpeki_dorruhu_/image-8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 93