Свято останнього дзвоника у школі

30 травня у школах нашого міста пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається і для випускників спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського.
Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернувся директор школи Щербаков Євгеній Миколайович, якийпобажав випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. Потому директор школи вручив нагороди випускникам за кращі досягнення у науці та спортивних змаганнях за підсумками 2017-2018 навчального року. Спеціальний приз «Гордість школи 2018»отримав учень 11-А класу Хотячук Максим за перемоги у олімпіадах та конкурсах МАН у шести номінаціях. Малеча привітала випускників із завершенням навчання у школі гумористичними віршами. На завершення випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки. Також вони виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Після святкової лінійки випускники запросили всіх вчителів, батьків та гостей на прощальне свято до актової зали, на якому привітали всіх присутніх, подякували адміністрації та вчителям за їх нелегку працю, пригадали шкільні курйози. Але особливо багато жартів та пісень було присвячено ЗНО. А прощальна пісня випускників змусила заплакати не лише батьків, а й усіх присутніх.

Свято останнього дзвоника 2017-2018 н.р. Свято останнього дзвоника 2017-2018 н.р. Свято останнього дзвоника 2017-2018 н.р.

Більше фотографій у галереї