День вишиванки

Одягати вишиванки останнім часом стало дуже модно. У багатьох школах дівчатка та хлопчики вбираються у них, крокуючи до школи, одягають на свята.

17 травня 2018 року у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського було проведено Парад вишиванок "Ми - українці і пишаємось цим". В акції взяли участь не лише учні, а й вчителі та персонал школи. Таким чином у школі відзначили Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Усі учні школи у цей день у піднесеному настрої, адже в національному одязі закодовано багато символів здоров'я, сили, добробуту, краси, чистоти помислів і єднання з душею своїх предків, свого народу.

Вишиванка – не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу. Вишиванка – це оберіг, що об’єднує патріотів.

День вишиванки День вишиванки День вишиванки

Більше фото у галереї