Свято «Таланти твої, рідна школо!»

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, України, її світовий авторитет. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно. Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського завершує навчальний рік з гарними показниками досягнень та перемог обдарованих учнів школи. За підсумками навчального року 156 учнів стали переможцями районних олімпіад (І місце серед спеціалізованих шкіл) та 32 учні переможцями районного етапу конкурсу - захисту МАН, на міському етапі олімпіад здобули перемогу 15 учнів .

15 травня в СШ № 185 відбулося свято «Таланти твої, рідна школо!», де були вшановані учні, які гідно представили школу та Святошинський район на шкільних та міських предметних олімпіадах і конкурсах, спортивних змаганнях. На святі були присутні як учні так і батьки та вчителі, які підготували дітей до перемог.

Серед талантів багато таких, які перемогли в різних номінаціях як природничо-математичних так і гуманітарних дисциплін. В номінації «Гордість школи», другий рік поспіль перемагає Мосійчук Юлія учениця 10-А класу, яка перемогла в восьми районних олімпіадах ( математика, біологія та зарубіжна література - 1 місце; хімія та фізика - 2 місце; українська мова та правознавство – 3 місце,районний етап конкурсу-захисту 2 місце МАН з математики ) та здобула перемогу у трьох міських олімпіадах ( фізика,біологія та зарубіжна література – 3 місце). Бажаємо всім талановитим учням, щоб справдились їх бажання і надії та нових перемог!

/Files/photogallery/1363/IMG-5e6d513f09ed2197087183e49ca35a4c-V.jpg /Files/photogallery/1363/P80515-142813.jpg /Files/photogallery/1363/P80515-151407.jpg