Шевченківські дні у СШ №185

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам’ять Т. Шевченка,

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Т.Шевченка. Творчість у поета не можна не любити, ми ставимося до неї з великою любов’ю. У будь-якому випадку байдужим вона не залишить нікого. Твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душу.

У 2018 року Україна відзначає 204 річницю з дня народження великого поета Т. Шевченка. Учителі та учні школи №185 ім. Володимира Вернадського не могли залитися осторонь цієї події, яка відбулася 6 березня в актовій залі школи, з метою вшанування пам’яті Кобзаря, проведено захід для учнів 5-х класів «Шевченкове слово в віках не стартує». На нього були запрошені працівники районної бібліотеки ім. О.Герцена та сучасна українська письменниця Юлія Матту. Гості познайомили учнів з маловідомими сторінками життя Т.Шевченка, читали його вірші. Бібліотекар школи презентувала виставку нових видань творів поета «Не забуде Україна Шевченкове слово».

Учні 5-х класів Сумцов М., Кітура Я., Якубовська А. читали поезію («Садок вишневий коло хати», «За сонцем зіронька пливе», «Мені тринадцятий минало») та розказували сторінки біографії Кобзаря.

Проведений захід залишив яскраві враження у душах дітей, запалив вогонь патріотизму та любові до України, до Шевченківського слова.

Шевченковські дні у СШ №185 Шевченковські дні у СШ №185 Шевченковські дні у СШ №185

Більше фотографій у галереї