Уроки навколишнього світу в 3-х класах

Протягом першого навчального тижня після зимових канікул учні 3-х класів на уроках навколишнього світу знайомились із народними традиціями та українськими обрядами під час зимових свят. Уроки перетворилися на театралізовані вистави, під час яких розігрувались міні-спектаклі. Особливо учням сподобалось розігрувати сценки пальчиковими ляльками, які вони виготовили власноруч на уроках навколишнього світу. Такі уроки надихнули учнів на виготовлення різдвяного народного лялькового театру, який має назву «Вертеп». Звичайно, найкращі помічники у цій справі – батьки, які допомогли порадами, матеріалами і своїми золотими ручками. Тож завдяки спільним зусиллям організувалась чудова виставка. Рухомі ляльки у вертепних скриньках розповіли дітям легенду про народження Христа - зворушливої біблійної історії.