Зустріч з письменником учнів 3-В класу

Нещодавно учні 3-В класу відвідали районну бібліотеку «Промінець», працівники якої організували зустріч дітей із чудовим письменником та казкарем сучасності Іваном Андрусяком. Школярі були вражені зустріччу з цією чудовою людиною, яка має відмінне почуття гумору та безмежну фантазією. Письменник зачарував дітей розповідями про казкових героїв своїх книжок, розповів звідки вони взялися і як потрапляли у пригоди. Такі зустрічі сприяють прищепленню любові до книжок та бажанню учнів більше читати. Дітей зацікавили історії героїв. Читання стало для дітей яскравою пригодою і ставлення до книжок змінилося назавжди.

Іван Андрусяк – цікавий сучасний письменник, який дуже любить дітей і створює для них неймовірні пригоди. Він із задоволенням фотографувався з учнями та підписував їм на згадку новенькі книги.