Парад новорічних ялинок

Зимові свята люблять і діти, і дорослі.Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес.

Символ Нового року – ялинка – щороку набуває нового змісту. А жива вона чи штучна – не так і важливо, головне – щоб вона була. Альтернативні ялинки все більше стають популярними. Та й тенденції у світі зараз зовсім інші – людство стало усвідомлювати, що хвойні ліси – "легені" нашої планети, тож дерева треба берегти, Тож з 18 по 22 грудня учні спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського влаштували «Парад ялинок». Учні школи презентували ялинки власного виробництва.

Варіантів штучних ялинок було багато: і з кольорового дощику, і з паперу, і з природніх матеріалів; вони були різної форми, виконані з різних предметів та матеріалів. Діти показали дорослим, що штучна ялинка це вже тренд, який з кожним роком стає все більш популярним.

Новорічні свята наближаються. Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2018 рік.

Більше фото у галереї