В школі пройшов тиждень математики

«Математика - це мова, на якій написана книга природи». Цей вислів видатного природодослідника Галілео Галілея став девізом тижня математики, який проходив з 11 по 15 грудня в СШ №185 ім. Володимира Вернадського. Учні школи з початкових класів засвоюють розуміння того, що цифри не управляють світом, але вони показують, як управляється світ. Готуючись до тижня математики учні 9-11 класів, під керівництвом вчителів математики Агеєвої Н.І., Задири Л.М., Смалько О.Л. провели дослідницьку роботу з підготовки наукових робіт в Малій академії наук і захистили їх на районному етапі конкурсу-захисту МАН.

«Цариця всіх наук» ще більше захопила дитячі серця в шкільних заходах. Найбільш цікавими стали: виставка газет « Цікава математика», математична казка « Незвичайна пропозиція» для учнів 6-х класів, математична вікторина

« Еврика» серед учнів 7-х класів, математичні змагання серед учнів 5-х, які проводили учні 11-х класів.

Тиждень математики – це п’ять днів математичного свята школи, огляду математичних талантів, змагань класів у міцності математичних знань, кмітливості, наполегливості, волі і сили духу.

Тиждень математики Тиждень математики Тиждень математики