День самоврядування

7 грудня в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки адміністрації та педагогічного колективу.

На засіданні шкільної організації самоврядування «Виклик» серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня шкільного самоврядування було обрано адміністрацію школи, учителів, класних керівників, педагога-організатора, практичного психолога та соціального педагога. Отож, підготовка та організація проведення Дня самоврядування розпочалась за тиждень. Разом з учнями був складений розклад уроків, виховних годин, бесід, що проведуть учні; обговорені форми та методи роботи на цей день, розроблена циклограма роботи класного керівника.

Усі вчителі школи надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: плани роботи заступників директора, написання поурочних планів, підбір матеріалів та проведення виховних годин до Дня прав людини. Протягом дня було проведено обговорення проекту «Діловий стиль очима учнів нашої школи», також було проведено анкетування учнів «Якби я був учителем СШ № 185».

Можна сказати, що шкільний парламент з поставленими завданнями справився. Наприкінці дня відбулося підсумкове засідання, на якому всі учні одностайно підтвердили бажання та необхідність проведення такої форми роботи учнівським самоврядуванням.

День самоврядування 2017-2018 н.р. День самоврядування 2017-2018 н.р. День самоврядування 2017-2018 н.р.

Більше фото у галереї