Шкільний офіцер поліції завітав до нашої школи

В рамках акції «16 днів проти насилля», який триває з 25 листопада по 10 грудня, до учнів 6-х та 9-Г класів спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського завітав шкільний офіцер поліції Іван Орлюк. З учнями старших класів поліцейський провів інтерактивний урок з профілактики шкідливих звичок та відповідальність неповнолітніх за протиправні дії. З учнями 6-х класів було проведено уроки з елементами тренінгу «Протидія булінгу в учнівському середовищі». Під час тренінгу учням були запропоновані ситуації зі звернень підлітків до поліції, які трапилися з їх однолітками в реальному житті. Діти уважно слухали гостя та із задоволенням відповідали на запитання щодо вирішення проблемних ситуацій.

Адміністрація, вчителі та учні подякували шкільному офіцеру поліції Івану Орлюку за проведений захід та співпрацю.

зустріч зі шкільним офіцером поліції зустріч зі шкільним офіцером поліції зустріч зі шкільним офіцером поліції зустріч зі шкільним офіцером поліції