Забуттю не підлягає. В спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського пройшли заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.

З 22 по 24 листопада в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського пройшли заходи по вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Було проведено виховні години «Пам'ять живе у наших серцях», переглянуто документальні фільми про ті страшні події, організовано тематичні виставки стіннівок, художніх та публіцистичних творів. 24 листопада о 12 годині лідери шкільної організації «Виклик» зібралися у холі центрального корпусу, де хвилиною мовчання вшанували пам'ять безвинно замучених українців., засвітили лампадки в пам’ять про загиблих. Всі учителі та учні школи долучилися до акції «Колосок», одягнувши значки з колосками та вишиванки.

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо.

заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору

Більше фото у галереї