Акція «Я – волонтер»

Багато солдатів, які були пораненні в бою, повернувшись додому, потребують як медичної допомоги, так і моральної підтримки.

Лідери шкільної організації самоврядування «Виклик» спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського Васильєва Настя та Мосійчук Юлія разом заступником із виховної роботи Костівською Н.Ф., педагогом-організатором Шкарупською Н.В. поїхали з благочинною акцією до центрального військового госпіталю. Уже вкотре учні разом з учителями організували благочинний шкільний ярмарок напередодні дня захисника України, де пропонували різні вироби, виготовлені самотужки і з допомогою батьків. Виручені кошти, за допомогою волонтерів, було безпосередньо передано пораненим чотирьом бійцям хірургічного відділення на необхідні ліки.

Акція «Я – волонтер» 2017-2018 н.р. Акція «Я – волонтер» 2017-2018 н.р. Акція «Я – волонтер» 2017-2018 н.р.