У школі пройшла традиційна Посвята в школярі

У СШ № 185 пройшла традиційна Посвята в школярі. Цей момент буває в житті кожного тільки один раз.

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як нагорода за напружену працю, наша малеча офіційно визнана школяриками!

На урочистій Посвяті в школярі,яка відбулася 24 жовтня, вони стали членами великої шкільної родини. 110 дітей 1-х класів СШ № 185 ім. Володимира Вернадського отримали учнівський квиток і подарунки, які вручив директор школи Щербаков Є.М.

Від БО «Альтернатива» учні одержали яскраві футболки з емблемою школи для занять фізичною культурою. А також директор школи вручив кожному учню значок із шкільною емблемою.

На святі лунали пісні, вірші, діти розгадували загадки та танцювали. А напередодні свята пройшов квест, під час якого першачки демонстрували вже набуті знання. І як результат – перемога на всіх етапах гри!

Сподіваємось, що наші першокласники будуть гідними звання школяра й з легкістю крокуватимуть по звивистій доріжці знань, завжди досягаючи успіху!

Хай їм щастить у шкільному житті.

Більше фотографій у галереї

посвята в школяріпосвята в школярі посвята в школярі посвята в школярі