Європейський тиждень місцевої демократії

В рамках Європейського тижня місцевої демократії, який проходить з 12 по 20 жовтня, в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського пройшло ряд заходів. На ІІ поверсі центрального корпусу було оформлено інформативний куточок. Класні керівники 5-11-х класів провели тематичні виховні години. Лідери шкільної організації самоврядування «Виклик » провели дискусію: Що таке демократія? Що таке місцева демократія? В кінці обговорення лідерам було запропоновано висловити свою думку, щоб вони хотіли змінити або запропонувати для покращення навчально-виховного процесу і оформити плакат своїх побажань «Що б ти хотів змінити в нашій школі…». Діти проявили себе у своїх висловах, думках, змогли пояснити свою позицію, висловили своє бачення майбутнього розвитку принципів європейської демократії на ниві українського місцевого самоврядування в школі.

Тиждень демократії 2017-2018 н.р. Тиждень демократії 2017-2018 н.р. Тиждень демократії 2017-2018 н.р. Тиждень демократії 2017-2018 н.р. Тиждень демократії 2017-2018 н.р.