Виставка «Ходить гарбуз по городу»

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь.Проте найбільше його чути в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського, у якій пройшла виставка осінніх поробок,яку приготували учні разом з вчителями та з батьками. В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвноюі пройшла під назвою «Ходить гарбуз по городу». Кожен клас проявив творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки-Землі, а й підручні матеріали. В результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва. Зараз наша школа насичена не тільки справжніми ароматами та фарбами осені. Шедеври, створені руками дітей, милують погляд та дарують радість. Школярі і дорослі із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями…Здається, ніби то сама осінь завітала до нашої школи.

Більше фото у галереї