Співпраця батьків з школою

У СШ № 185 пройшло засідання батьківської ради та класні батьківські збори

Можна сказати, що школа і сім'я, батьки і вчителі, батьківський комітет і адміністрація школи — єдине ціле, діяльність якого спрямована на дитину, її навчання, виховання, розвиток та становлення.

14 вересня в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського пройшло засідання батьківської ради школи.В засіданні взяли участь голови класних батьківських комітетів, представники класів, представники благодійних фондів, педагогічні працівники, адміністрація школи

На початку зборів директор школи Щербаков Є.М. доповів про організацію навчально-виховного процесу на 2017-2018 навчальний рік, про комплектування 1х,5х та 10х класів, про результати ЗНО та підготовку школи до нового навчального року та подякував батькам за розуміння і активну учать у покращенні матеріально-технічної бази школи. Голова Батьківської ради школи Рассадникова К.С. представила батькам повний звіт про участь батьків у роботі та життєзабезпеченні школи. Після засідання всіх представників було запрошено оглянути об’єм виконаних робіт під час підготовки школи до 2017-2018 н. р.. Особливу увагу було приділено висвітленню питання про заміну вікон та батарей опалення у 3х корпусах школи та ремонт туалетів. Роботу було виконано за бюджетні кошти. Батьки оглянули хід ремонтних робіт у спортивному залі та футбольному полі.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері в вигляді живого діалогу. Учасники засідання обговорили нагальні питання, акцентуючи увагу на позитивному відношенні батьків до конструктивного вирішення проблем школи.

Співпраця батьків з школою Співпраця батьків з школою Співпраця батьків з школою