У СШ №185 відбулося свято з нагоди закінчення початкової школи

Урочисті фанфари пролунали в СШ № 185 ім. В. Вернадського на честь учнів 4-х класів, які закінчили І ступінь навчання. Дитинство – найкраща пора життя людини, безтурботний час. Але все має свій початок та кінець, тому цього дня проведено межу між дитинством та юнацтвом. Учні зрозуміли , що вони стають п’ятикласниками.

Початкова скінчилася школа,
Пташенята наші ростуть!
Світ цікавий такий довкола -
Із гніздечка пора у путь!

Багато теплих слів вдячності за навчання та виховання пролунало і на адресу вчителів, які протягом 4-х років навчання були пліч-о-пліч з учнями. З нагоди закінчення початкової школи учнів прийшли привітати всі заступники директора основної школи та вчителі, майбутні класні керівники 5-х класів. Благословляючи 4- класників на добру путь в основну школу, директор Щербаков Є.М. вручив кожному класу святковий коровай. Також кожний учень отримав сюрприз - фірмову футболку з емблемою школи.

Тож, хай добро Вам буде, хай з Вас виростуть добрі люди!