Свято «Таланти твої, рідна школо!»

Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського завершує навчальний рік гарними показниками досягнень та перемог учнів школи. За підсумками навчального року педагогічний колектив нагороджено дипломами за високі результати, досягнуті в роботі з обдарованими і здібними учнями: 131 учень - переможці районних олімпіад (І місце серед спеціалізованих шкіл) та 68 учнів - переможці районного етапу конкурсу - захисту МАН. На міському етапі олімпіад здобули перемогу 16 учнів, на Всеукраїнському 2 переможці – Майсак Максим 1 місце з англійської мови та Мосійчук Юлія 9-В клас 3 місце з біології.

16 травня в СШ № 185 відбулося свято « Таланти твої, рідна школо!», де були вшановані учні школи , які вибороли перемоги в предметних олімпіадах, конкурcах МАН, творчих та спортивних конкурсах і змаганнях в Святошинському районі, місті Києві та Україні. На святі були присутні учні , батьки та вчителі, які підготували обдарованих дітей.

Гордість= Серед талантів багато таких, які перемогли в різних номінаціях як природничо-математичних так і гуманітарних дисциплін. В номінації «Гордість школи» перше місце посіла учениця 9-В класу Мосійчук Юлія, яка здобула перемогу в 11 районних олімпіадах ( математика , фізика та астрономія, біологія, хімія, географія, українська мова та література, зарубіжна література,історія, правознавство) . Юля перемогла у двох міських олімпіадах з біології – 1 місце та зарубіжної літератури – 3 місце ,а також посіла 3 місце в Україні з біології.

Бажаємо всім талановитим і працьовитим учням подальших успіхів та перемог!

Свято «Таланти твої, рідна школо!» 2016-2017 н.р. Свято «Таланти твої, рідна школо!» 2016-2017 н.р.