Розклад щоденних занять для учнів з використанням інструментарію Zoom, Googleclass, Classdojo, Skype,Мій клас

Рекомендації щодо опанування знаннями та вміннями з решти предметів учителі надають через Viber-групи, Skype, месенджери; зворотній зв'язок узгоджено в класній групі та індивідуально;

№ уроку, час проведення Паралель класів
1-ші класи 2-і класи 3-і класи 4-і класи
1-й 9.00-9.40 Ранкове коло Я досліджую світ Ранкове коло Я досліджую світ Українська мова Українська мова
2-й 9.50-10.30 Навчання грамоти Українська мова Математика Англійська мова
3-й 10.40-11.20 Навчання грамоти Математика Англійська мова Математика
4-й 11.30-12.10 Математика Англійська мова Навколишній світ Навколишній світ
5-й 12.20-13.00 Англійська мова Читання Літературне читання Літературне читання
6-й 13.20-14.00 Інформатика Інформатика

ПІБ вчителя Електронна адреса вчителя Веб-ресурси для учасників освітнього процесу Інструменти для організації дистанційного навчання
Васильєва О.А. lenvas@ukr.net Найкорисніша та найцікавіша інформація для всіх знаходиться тут: nus.org.ua та mon-covid19.info. Переходьте за посиланнями на цих сайтах та будьте в курсі всіх новин. ВАЖЛИВО! Інструменти для організації дистанційного навчання-особистий вибір кожного вчителя! Ми по можливості організували он-лайн заняття через ZOOM, SKYPE, VIBER, GOOGLECLASS, CLASSDOJO,YOUTUBE-канал МОН. Кожний вчитель має індивідуальний план роботи та розклад занять з учнями. ОРІЄНТОВНО з 27 квітня в рамках проєкту «Всеукраїнська он-лайн школа» розпочнуться телеуроки для учнів 1-4 класів. ПАМ'ЯТАЙМО! Діти потребують підтримки батьків! Діти, яких підтримують батьки, мають кращі результати навчання(дослідження PISA)!
Квятковська О.В. olga1968kv@gmail.com
Ліпінська М.В. maryna.vl@ukr.net
Шарма М.В. marynasharma2018@gmail.com
Слободянюк І.В. inna4554@gmail.com
Лазоренко І.О. ukrteach73@gmail.com
Курись О.І. elenakurys@gmail.com
Макарчук О.М. super.shura1959@ukr.net
Угрюмова Є.О. ugryumovvaevgeniya@gmail.com
Ільїних А.Т. anna66ilinix@gmail.com
Павицька Л.В. 1plv@i.ua
Боровик О.І. yanina-pr@ukr.net
Чвирук Л.М. Chviruk__l__m@ukr.net
Тітова Т.А. titovatania1958@gmail.com
Мельничук О.В. lerchel01@gmail.com
Тіунова Ж.В. ztiunova@ukr.net
Константинова Л.В. mimi2010@i.ua

Шановні здобувачі освіти, інформуємо вас про завдання для дистанційного навчання в період з 12.03 по 03.04. 2020 року

клас Навчальні предмети/дистанційне завдання
математика укр.мова читання навкол.світ (я досл.світ) труд.н-ня (дизайн і технології) образотворче мистецтво англ.мова
1 Підручник: с.99 – 109; Зошит: с.30 – 39 Зошит: с.36 – 49. Звуковий аналіз слів на с.36, 38 Буквар: с.70-79. Вірші на с. 84, 85, 87 напам’ять Підручник:с.54-65, зошит: с. с.36-42. Виготовлення аплікації «Бабки над водою» Виготовлення кишенькової книжечки. Орігамі, аплікація. Створення смачної корисної композиції з овочів. learnenglishkids.britishcouncil.org переглядати мультфільми та слухати пісні
2 Посібник с.47 - 63, Зошит для сам. робіт с.16 - 20. с.106 - 113. с.112 -120 Зошит с.25 -33. Виготовлення композиції "Золоте серце". Виготовлення вітрильника. Малювання пейзажу акварельними фарбами. Малювання ілюстрації до улюбленої книги.
3 ПІДРУЧНИК: Математика. Частина 4. Урок 1-5. (стор. 3-17). - Формула вартості; - Множення на трицифрове число; - Об’єм поверхні паралелепіпедів; - Закріплення матеріалу; - Розв’язування задач, прикладів за темами; - Розв’язування рівнянь; - Бліц-турніри, - Складання виразів за алгоритмом, - Виконання завдань із логічним навантаження; - Задачі геометричного характеру; - Вирази з іменованими числами. - Виконання Самостійної роботи №30-31 ПІДРУЧНИК: «Українська мова» (стор.123-135. Вправи 294-324). - Прикметник як частина мови; - Зв'язок прикметників із іменниками; - Уживання прикметників у прямому та переносному значенні; - Прикметники-антоніми і синоніми; - Вживання прикметників у загадках та описах; - Змінювання прикметників за родами у сполученні з іменниками; - Родові закінчення прикметників. Розвиток мовлення. Складання тексту-опису «Соняшник» ПІДРУЧНИК: «Літературне читання» (стор. 129-131). - «Світ прози. Оповідання»: - - О.Копиленко «Розбишака Чив»; - - Ю.Старостенко «Хто це такий?», «Трапиться ж таке»; - - Гр. Тютюнник «Бушля»; - - В. Нестайко «Просто Олесь-друг». - Вивчити вірш напам’ять: М.Вінграновський «Грім» (стор. 127) ДОДАТКОВА ЛІТЕРАТУРА. (Позакласне читання) «Найкраще» (стор. 214-230). - «Шевченко і діти» - - Леся Храплива «Про хлопчика Тарасика і його золоте перо»; - - О. Іваненко «Мій власний художник» - Вивчити вірш напам’ять: Т.Шевченко «Сестрі» (стор. 230-231) ПІДРУЧНИК «Навколишній світ». 4частина. (стор.3-19) «Пробудження природи. Весна іде». - Спостереження. Перші кроки весни; - Заповнення тестової сторінки; - Виконання завдань. Творча робота. - Упізнай за ознакою братів-місяців; - Читання віршів. Вибір весняних прикмет. - Складання казок, оповідань за прислів’ями. - Виконання малюнків «Весняне небо». - Опис своїх відчуттів словами про весняне повітря. - Розгадування кросворду (стор. 19). Виконання крафтового проекту із паперу/ картону «Весна іде». Фантазійне малювання на вільну тему в рамках тематики «Природа і я». ПІДРУЧНИК «Fly High 2/3» (стор.4-17) “Мої друзі”: - Вивчення граматичних структур з уживанням дієслова to beу формі теп. часу (am/is/are), використання їх для побудовирізних типів речень. - Повторення та закріплення раніше вивчених граматичних структур та лексичних одниць. - Розвиток навиочк аудіювання, читання та перекладу. - Розвиток діаогічного та монологічного мовлення.
4 Петерсон Л.Г. 4 клас. 3 частина – уроки 27-32 М.С.Вашуленко,С. Г. Дубовик ,О І.Мельничайко. Українська мова -§40-45 Літературне читання. Українська мова : підруч.для 4 класу загальноосвіт.навч.закл. – Розділ 7.8, ст.135-173 Навколишній світ. 4 клас.3 частина./Пушкарьова Т.О. – ст.63-79 Альбом – посібник Н.Котелянець, 4 клас. Ст. 38-42 Альбом - посібник з образотворчого мистецтва 4 клас.Дятленко О.М. Теми 20-23