1. Вивчити матеріал, розміщений у файлах папки Тиск. Щоб відкрити папку Тиск натисніть ТУТ

2. Записати в зошиті приклади розв'язування задач із файла: Приклади розв'язування задач по темі Тиск.pdf.

3. Розв'язати в зошиті завдання Вправи 30, Вправи 31, Вправи 34, Вправи 36 із файлів папки Тиск

4. Із презентації Тиск.pptx:

а) записати в зошит відповіді на питання 1-9;

б) в задачі 2 обчислити тиск твердого тіла на опору відповідно до інструкції;

в) записати в зошит відповідь на контрольні питання (відповідь на кожне питання обгрунтувати)Zoom– це сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку.

Шановні батьки! Забезпечте, будь ласка, роботу Ваших дітей із сервісом Zoom.

Для цього потрібно зареєструватись в браузері на сервісі Zoom та інсталювати на Вашому ПК програму Zoom. Інсталяцію можна виконати також на мобільних пристроях.


5. Тепловий рух молекул. Види теплопередачі. (Переглянути презентацію Внутрішня енергія тіла та способи її зміни.pptx; Прочитати документ Тепловий рух молекул.pdf; за цими двома файлами в зошиті зробити короткий конспект основних понять. Додатково можна переглянути відеофрагменти по темі із папки, до якої надано доступ)

6. Водяна пара в атмосфері. Вологість повітря. Роса. (Переглянути презентацію Водяна пара в атмосфері. Вологість повітря. Роса.pptx; Прочитати документ Фізичні умови утворення грозової хмари та стадії її розвитку.pdf; за цими двома файлами в зошиті зробити короткий конспект основних понять. Додатково можна переглянути відеофрагменти по темі із папки, до якої надано доступ)

7. Тематична атестація №5


Кiлькiсть переглядiв: 103