Умови життя на планеті Земля

1. (до 20.03.2020) Вивчити параграфи 1, 2, 3, 4 з друкованого зошита: сторінки 43-57. Деякі питання, що розглядаються в цих параграфах, учні вже вивчали. Виконувати всі письмові завдання в цих параграфах. Творче завдання: Історичні відомості про календарі.

Zoom– це сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку.

Шановні батьки! Забезпечте, будь ласка роботу Ваших дітей із сервісом Zoom.

Для цього потрібно зареєструватись в браузері на сервісі Zoom та інсталювати на Вашому ПК програму Zoom. Інсталяцію можна виконати також на мобільних пристроях.

01.04.2020

Виписати на новій сторінці зошита в клітинку визначення усіх точок та ліній небесної сфери. Вивчити параграфи 1,2,3,4 розділу ІІ частини 2 друкованого зошита. Підготувати на завтра годинник із стрілками, голку, ножниці, паперову серветку, тарілку з водою та компас, якщо є в наявності.

02.04.2020

Лабораторна робота №7 Визначення сторін горизонту

Переглянути відео та зображення із папки Лабораторна робота №7 Визначення сторін горизонту

Визначити сторони горизонту за допомогою годинника, саморобного компаса та справжнього компаса (за наявності). Зробити відеозвіт або фотозвіт виконаної роботи. Файли відправляти на mrw1304@gmail.com

03.04.2020

Творче завдання : В чому полягає життєва необхідність людини вміння орієнтуватись в просторі. (Формат довільний).

Роботи відправляти на mrw1304@gmail.com